"Niektorí šťastie hľadajú, iní ho tvoria..."

Autor: Anna Čunderlíková | 17.7.2013 o 10:18 | Karma článku: 7,87 | Prečítané:  571x

Určite ho tvorí aj moja mladá priateľka Katka. Dlho som uvažovala, ako sa podeliť o informácie, ako Katku priblížiť, aby som neporušila kódex blogéra a pritom dala ľuďom vedieť,  v čom je Katkina výnimočnosť..., samozrejme okrem certifikátu, ktorý má pre poskytovanie pomoci a  „tvorenia šťastia."

Keď sa ľudia ocitnú v nepriaznivej situácii často hľadajú pomoc. Pomôcť môže aj metóda  EFT - techniky emočnej slobody. Využíva techniky čínskej medicíny a poznatky psychológie. Spočíva v stimulácii - preklepkávaní meridiánov  - energetických dráh, ktorými prúdi životná energia.

Je to metóda, ktorá nerieši zdravotné problémy, ale ako alternatíva môže pomôcť. Pracuje na odstraňovaní príčin negatívnych emócií. Pomáha odstraňovať zažité negatívne vzorce myslenia a následne správania. Môže byť odpoveďou na situácie, ktoré sa vám doteraz nepodarilo vyriešiť.

Metóda EFT pomohla veľa ľuďom, tak prečo to nevyskúšať.  Nič nestratíte, ale získať môžete veľa:

Zlepšiť si kvalitu života

Zbaviť sa negatívnych emócii, zlozvykov a bolestí

Zbaviť sa obmedzujúcich vzorcov myslenia, správania

Vyrovnať sa s minulosťou a nájsť vnútorný pokoj.

Záleží len na tom, či ste na zmenu pripravení, bez toho to nejde. Mňa osobne zaujali Katkine  liečivé príbehy, napísané pre konkrétnych malých  klientov, ako forma samouzdravenia.  Zaujímavé sú aj ponúkané tvorivé dielne, ako si stvoriť „svoj život, svoj svet, svoju realitu," ale tiež enkaustika - kreatívne maľovanie horúcim voskom - prekrásna galéria obrazov.

1.jpg

Pre niekoho možno budú tieto informácie cenné, lebo hľadá pomoc, pre iného to môže byť rozšírenie vedomostí o nové zaujímavé skutočnosti a skúsenosti. Nie je prístupné uviesť kontakt na Katku, ale verím, že kto bude chcieť, tak si ho nájde. Poteší ma, ak  vám moja  informácie poslúži. Veď o to ide - vzájomne si pomáhať.

Foto: Ateliér  Marsha

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Súd rozhodol proti Mayovej. Brexit musí schváliť parlament

Odchod Británie z Európskej únie musí odsúhlasiť parlament.

DOMOV

Gašpar podporil konšpirácie, vyvolal pochybnosti o šéfovi polície

Podpis pod vyhlásením by mal Gašpar podľa Kisku vysvetliť.

DOMOV

Lietadlá stáli milióny, no ministri lietajú linkami

Kaliňák hovorí, že každý má slobodný výber, ako bude cestovať.


Už ste čítali?