Zamyslenie na prahu nového roka...

Autor: Anna Čunderlíková | 3.1.2012 o 12:02 | Karma článku: 7,57 | Prečítané:  248x

Na prahu nového roka si navzájom želáme zdravie, šťastie, lásku, pohodu… V tomto čase máme zrejme všetky blahoželania „ošetrené,“ ak sme predsa na niekoho pozabudli myslím, že tak môžeme urobiť aj počas týchto dní.  Aj zamyslenie na prahu roka patrí k ním...

Všetci by sme chceli, aby nastávajú rok bol lepší, krajší bohatší... ibaže prognózy a denno-denné správy nám pripravujú pesimistické scenáre. Nepodajme sa im úplne!

Nikto z nás nemôže s určitosťou povedať, čo nás čaká dnešný deň, nie to ešte počas celého roka. Napriek tomu hľadáme "pravdu o budúcnosti" v kartách, vo hviezdach... Jedna pravda, v ktorú verím ja hovorí: " Karty, ktoré sme dostali od života nezmeníme. Záleží len a len na nás, ako budeme s tymi kartami hrať." Je na nás, ako si zorganizujeme svoj život, svoje financie... Nezabudnime, na každý problém je predsa riešenie, ibaže musíme byť pripravení. Kto je pripravený, nebude zaskočený!

Nezabudnime na úsmev. Úsmev nám zohreje srdce a niekomu zlepší jeho deň." Usmievajme sa, rozdávajme vo svojom okolí, čo najviac a čo najčastejšie úprimný úsmev. Buďme sa seba dobrí. Či bude tento rok skvelý, záleží vo veľkej miere, len a len od nás.

Želám nám všetkým, aby sme boli pripravení na všetky situácie, aby sme nikdy počas roka neboli zaskočení. Želám nám, aby sme sa vedeli radovať zo života, aby sme žili  svoj život tak, že na konci roka budeme môcť povedať: "Môj život mal zmysel!"

Želám všetkým pokoj v duši.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?