Zamyslenie na prahu nového roka...

Autor: Anna Čunderlíková | 3.1.2012 o 12:02 | Karma článku: 7,57 | Prečítané:  223x

Na prahu nového roka si navzájom želáme zdravie, šťastie, lásku, pohodu… V tomto čase máme zrejme všetky blahoželania „ošetrené,“ ak sme predsa na niekoho pozabudli myslím, že tak môžeme urobiť aj počas týchto dní.  Aj zamyslenie na prahu roka patrí k ním...

Všetci by sme chceli, aby nastávajú rok bol lepší, krajší bohatší... ibaže prognózy a denno-denné správy nám pripravujú pesimistické scenáre. Nepodajme sa im úplne!

Nikto z nás nemôže s určitosťou povedať, čo nás čaká dnešný deň, nie to ešte počas celého roka. Napriek tomu hľadáme "pravdu o budúcnosti" v kartách, vo hviezdach... Jedna pravda, v ktorú verím ja hovorí: " Karty, ktoré sme dostali od života nezmeníme. Záleží len a len na nás, ako budeme s tymi kartami hrať." Je na nás, ako si zorganizujeme svoj život, svoje financie... Nezabudnime, na každý problém je predsa riešenie, ibaže musíme byť pripravení. Kto je pripravený, nebude zaskočený!

Nezabudnime na úsmev. Úsmev nám zohreje srdce a niekomu zlepší jeho deň." Usmievajme sa, rozdávajme vo svojom okolí, čo najviac a čo najčastejšie úprimný úsmev. Buďme sa seba dobrí. Či bude tento rok skvelý, záleží vo veľkej miere, len a len od nás.

Želám nám všetkým, aby sme boli pripravení na všetky situácie, aby sme nikdy počas roka neboli zaskočení. Želám nám, aby sme sa vedeli radovať zo života, aby sme žili  svoj život tak, že na konci roka budeme môcť povedať: "Môj život mal zmysel!"

Želám všetkým pokoj v duši.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Poliaci vyšetrujú Štrougala. Na Slovensku sú zločiny premlčané

Poľsko rieši štyri prípady usmrtenia ľudí elektrinou na hranici s ČSSR. Na slovenskej časti hranice s Rakúskom ich zomrelo vyše štyridsať.

KOMENTÁRE

Pripomeňme si, že režim bol naozaj zločinecký

Námietka, že ÚPN v Poľsku má väčšie právomoci, je nemiestna.

TECH

Veľký objav astronómov, ďaleké planéty môžu mať vodu aj život

V systéme Trappist-1 je sedem Zemi podobných planét.


Už ste čítali?